Led Zeppelin Symphonic-pokyny usporiadateľa

POKYNY USPORIADATEĽA
koncert Led Zeppelin Symphonic, pondelok 15/05/2023  NTC ARÉNA BRATISLAVA

 

🔴 ČASOVÝ HARMONOGRAM:

  • 18:45 hod_ otvorenie brán
  • 00 hod_ začiatok koncertu
  • počas koncertu bude 20 min. prestávka
  • 00 hod_ predpokladaný koniec koncertu

 

🔴 VSTUPY:
Do priestorov NTC arény je vstup možný len s platnou vstupenkou. K dispozícii bude hlavný vchod a bočné vchody z Príkopovej ulice.

Prístup pre zdravotne hendikepovaných a ich sprievod cez hlavnú recepciu arény. Pri vstupe do sály je potrebné sa preukázať preukazom ZŤP/ ZŤP-S.

🔴 PARKOVANIE:
Podzemné parkovisko NTC EBRATISLAVA nie je počas koncertu  k dispozícii, možnosť parkovania v podzemnej garáži Zimného štadióna Ondreja Nepelu a v priľahlých uličkách. Odporúčame využiť mestskú hromadnú dopravu (www.imhd.sk) alebo služby TAXI.  

🔴 FOTO A VIDEO:
 Počas koncertu platí zákaz fotografovania s bleskom!

🔴 BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA:
Pre návštevníkov platí prísny zákaz vnášania alkoholu, jedla, omamných látok, fliaš a iných sklenených predmetov, zbraní, kamier a predmetov ohrozujúcich bezpečnosť ostatných návštevníkov v NTC ARÉNE BRATISLAVA.

🔴 PRVÁ POMOC sa bude nachádzať priamo vo vnútri arény a bude označená symbolom, z vonkajšej strany -pri vstupnej bráne do NTC arény bude pristavené aj vozidlo ZÁCHRANNEJ SLUŽBY.

 

Ďakujeme za porozumenie a prajeme príjemný rockový zážitok!

JVS GROUP s.r.o. -usporiadateľ

 

Spoznaj s nami Bratislavu a Košice

Bratislava Tourist Board – BTB. logo
Bratislava Tourist Board – BTB.

Uži si jedinečnú hokejovú atmosféru v Bratislave! Chceš vedieť čo môžeš vidieť a zažiť počas majstrovstiev sveta v hlavnom meste Slovenska? Klikni a dozvieš sa všetko dôležité.

Viac »

Visit Košice logo
Visit Košice

Visit Košice je oblastná organizácia cestovného ruchu, ktorej úlohou je promovať mesto Košice ako destináciu vhodnú pre domácich i zahraničných turistov.

Viac »

Bratislava Urban Adventures logo
Bratislava Urban Adventures

Spoznajte Bratislavu inak, prehliadky mesta s miestnymi. Ochutnajte lokálne pivo, jedlo a atmosféru. Zažite pravú Bratislavu s nami

Viac »

logo Škoda
logo IIHF
logo Ticketportal 2019