Modrý Kameň Fest 2011

Dátum/Date: 25.6. 2011 od 16:00h.
Miesto konania/Place of event: hrad Modrý Kameň
Popis/Description:
Nemecká powermetalová stálica Gamma Ray si mimo svojho turné odskočí na Slovensko! Gamma Ray vystúpia totiž ako hlavná hviezda jednodňového festivalu Modrý Kameň Fest. Hudobníci zoskupení okolo Kaia Hansena si to do Modrého Kameňa namieria priamo z českého festivalu Noc plná hvězd. Okrem Gammy Ray sa na hrade predstaví aj slovenská rocková legenda Metalinda a power metalová formácia z Veľkého Krtíša Midnight Scream. Organizátori podujatia ešte rokuje s tromi kapelami o ich účinkovaní na tomto podujatí. Valhalla.sk sa stala jedným z hlavných mediálnych partnerov tohto podujatia! Festivalové leto môžete začať práve na jednodňovom festivale, ktorý sa uskutoční priamo na nádvorí prekrásneho hradu v sobotu 25. júna.
Zľavy/Discounts: žiadne zľavy

Vstupenky/tickets na podujatie Modrý Kameň Fest 2011 už v predaji!

Spoznaj s nami Bratislavu a Košice

Bratislava Tourist Board – BTB. logo
Bratislava Tourist Board – BTB.

Uži si jedinečnú hokejovú atmosféru v Bratislave! Chceš vedieť čo môžeš vidieť a zažiť počas majstrovstiev sveta v hlavnom meste Slovenska? Klikni a dozvieš sa všetko dôležité.

Viac »

Visit Košice logo
Visit Košice

Visit Košice je oblastná organizácia cestovného ruchu, ktorej úlohou je promovať mesto Košice ako destináciu vhodnú pre domácich i zahraničných turistov.

Viac »

Bratislava Urban Adventures logo
Bratislava Urban Adventures

Spoznajte Bratislavu inak, prehliadky mesta s miestnymi. Ochutnajte lokálne pivo, jedlo a atmosféru. Zažite pravú Bratislavu s nami

Viac »

logo Škoda
logo IIHF
logo Ticketportal 2019