INSPIRATION MIAU PARTY

  Dátum/Date: 14.10. 2011 o 19:00hod
Miesto konania/Place of event: Hotell Gate One, Ambrušova 7, Bratislava

Popis/Description:
Príďte aj VY na jedinečnú a zároveň prvú ženskú párty na Slovenku a zaraďte sa medzi prvých 500 žien, ktoré zažijú večer plný inšpirácie, gala programu a luxusných darčekov..

Pri príchode vás bude čakať diamantový welcome drink, kde si jedna z vás doslova "vypije" svoj diamant. Po celý večer si budete môcť od odborníkov nechať poradiť, či už v oblasti krásy alebo zdravia. Budete sa môcť nechať inšpirovať svetoznámymi módnymi značkami a taktiež aj pánskymi modelmi. Ako ďalší bod programu máme pre vás pripravenú exkluzívnu výstavu a prehliadku šperkov a taktiež si ako darček každá z vás odnesie luxusný parfém a mnoho ďalších prekvapení.O 23.00 hod vás čaká prekvapenie v podobe legendárneho Janka Ledeckého a po 24.00 hod to budú zase vášnivé latinské tance, ktoré vás nenechajú sedieť na stoličkách.

Zažite s nami aj VY večer plný exkluzívneho, inšpirujúceho ale predovšetkým zábavného programu a príďte 14.10.2011 o 19.00 hod do Hotela Gate One v Bratislave.

Akcia je určená iba pre ženy. Vstup mužov možný po 24.00 hod. Dress code : casual

Zľavy/Discounts: žiadne

Vstupenky/tickets na podujatie INSPIRATION MIAU PARTY už v predaji!

Spoznaj s nami Bratislavu a Košice

Bratislava Tourist Board – BTB. logo
Bratislava Tourist Board – BTB.

Uži si jedinečnú hokejovú atmosféru v Bratislave! Chceš vedieť čo môžeš vidieť a zažiť počas majstrovstiev sveta v hlavnom meste Slovenska? Klikni a dozvieš sa všetko dôležité.

Viac »

Visit Košice logo
Visit Košice

Visit Košice je oblastná organizácia cestovného ruchu, ktorej úlohou je promovať mesto Košice ako destináciu vhodnú pre domácich i zahraničných turistov.

Viac »

Bratislava Urban Adventures logo
Bratislava Urban Adventures

Spoznajte Bratislavu inak, prehliadky mesta s miestnymi. Ochutnajte lokálne pivo, jedlo a atmosféru. Zažite pravú Bratislavu s nami

Viac »

logo Škoda
logo IIHF
logo Ticketportal 2019