KAREL GOTT TOUR 2012

Dátum/Date: 11.10.2012 o 19:00hod.
Miesto konania/Place of event: DOXXbet aréna Žilina

Dátum/Date: 13.10.2012 o 19:00hod.
Miesto konania/Place of event: Zimný štadión, Zvolen

Dátum/Date: 17.10.2012 o 19:00hod.
Miesto konania/Place of event: Steel Aréna, Košice

Dátum/Date: 20.10.2012 o 19:00hod.
Miesto konania/Place of event: Zimný štadión Ondreja Nepelu, BratislavaPopis/Description:
Svetový fenomén, „Spevák storočia“, „Zlatý hlas z Prahy“ – to je Karel Gott, najznámejší a najpopulárnejší spevák v dejinách českej a slovenskej pop music. Od roku 1964, kedy po prvýkrát zvíťazil v ankete Zlatý (dnes Český) slávik, si v nej udržal suverénne postavenie až dodnes, pričom taktáto dlhodobá popularita a úspech sú vo svete pop music skôr výnimkou. Počas svojej kariéry Karel Gott koncertoval v mnohých prestížnych koncertných sálach ako napr. v Carnegie Hall v New Yorku, v Moskve, Pekingu, Las Vegas, Atlantic City, Nashville a i.

Na jeseň roku 2012 pripravuje rozsiahle turné po Čechách a Slovensku, v rámci ktorého odohrá spolu šestnásť koncertov. Na Slovensku sú naplánované štyri koncerty v mestách Žilina, Zvolen, Košice a Bratislava. V rámci programu odznejú okrem Gottových najväčších a najznámejších hitov aj piesne, ktoré ešte nikdy nespieval na koncertoch a tiež piesne z jeho nového albumu Sentiment a z pripravovaného albumu Dotek lásky. Najúspešnejšieho českého speváka bude doprevádzať Boom!Band Jiřího Dvořáka a na turné si s ním spolu zaspievajú aj dve vynikajúce české speváčky – Monika Absolonová a Gabriela Gunčíková.

Vstupenky na podujatie KAREL GOTT TOUR 2012 už v predaji!

Spoznaj s nami Bratislavu a Košice

Bratislava Tourist Board – BTB. logo
Bratislava Tourist Board – BTB.

Uži si jedinečnú hokejovú atmosféru v Bratislave! Chceš vedieť čo môžeš vidieť a zažiť počas majstrovstiev sveta v hlavnom meste Slovenska? Klikni a dozvieš sa všetko dôležité.

Viac »

Visit Košice logo
Visit Košice

Visit Košice je oblastná organizácia cestovného ruchu, ktorej úlohou je promovať mesto Košice ako destináciu vhodnú pre domácich i zahraničných turistov.

Viac »

Bratislava Urban Adventures logo
Bratislava Urban Adventures

Spoznajte Bratislavu inak, prehliadky mesta s miestnymi. Ochutnajte lokálne pivo, jedlo a atmosféru. Zažite pravú Bratislavu s nami

Viac »

logo Škoda
logo IIHF
logo Ticketportal 2019