Anjeli za školou

Dátum/Date: 25.10. 2012 o 10:30hod.
Miesto konania/Place of event: AEGON aréna NTC, Bratislava
 
Popis/Description:
 
Muzikál pre deti, školákov, záškolákov, rodičov i starých rodičov!
 
Muzikál skladateľa Michala Davida, textára Lou Fanánka Hagena, scenáristu Jana Hlaváča a režiséra Filipa Renča je nabitý hitovými pesničkami a komickými situáciami zo školského prostredia. Do hlavných úloh príbehu, ktorý pobaví nie len školopovinných, tvorcovia obsadili členky populárnej dievčenskej skupiny 5Angels a muzikálové stálice Pepa Vojteka zo skupiny Kabát, Lindu Finkovú a ďalších.
 
Producentom muzikálu „Anjeli za školou“ je renomovaná spoločnosť Cleopatra Musical patriaca Michalovi Davidovi a Oldřichovi Lichtenbergovi. Medzi ich predošlé projekty patria muzikály Kleopatra, Traja muš¬ketieri, Angelika, Mona Lisa, Kat Mydlář a mnohé ďalšie.
 
Muzikál bude mať okrem predstavenia v Divadle Broadway aj putovnú verziu. Predstavenia sa odhrajú vo všetkých regiónoch v Česku aj na Slovensku. Ide o prvý muzikál od Michala Davida, ktorý za divákmi zájde do regiónov.
 
Hudba:Michal David
Texty:Lou Fanánek Hagen
Réžia:Filip Renč
Produkcia:Cleopatra Musical (M. David - O. Lichtenberg)
 
Účinkujú:
5Angels v hlavných detských úlohách,
Pepa Vojtek, Linda Finková, Bohouš Josef a ďalší

Vstupenky na podujatie Anjeli za školou už v predaji!

Spoznaj s nami Bratislavu a Košice

Bratislava Tourist Board – BTB. logo
Bratislava Tourist Board – BTB.

Uži si jedinečnú hokejovú atmosféru v Bratislave! Chceš vedieť čo môžeš vidieť a zažiť počas majstrovstiev sveta v hlavnom meste Slovenska? Klikni a dozvieš sa všetko dôležité.

Viac »

Visit Košice logo
Visit Košice

Visit Košice je oblastná organizácia cestovného ruchu, ktorej úlohou je promovať mesto Košice ako destináciu vhodnú pre domácich i zahraničných turistov.

Viac »

Bratislava Urban Adventures logo
Bratislava Urban Adventures

Spoznajte Bratislavu inak, prehliadky mesta s miestnymi. Ochutnajte lokálne pivo, jedlo a atmosféru. Zažite pravú Bratislavu s nami

Viac »

logo Škoda
logo IIHF
logo Ticketportal 2019