Detail info
Close

Leto s/pod hviezdami: LA GIOIA, hosť: Miroslav Dvorský

Leto s/pod hviezdami: LA GIOIA, hosť: Miroslav Dvorský

Dátum: 5. júla 2024
Miesto: dolné nádvorie Beckovského hradu
Adresa: Beckov 180, Beckov

Vstupenky

Piatok
5
Júl 2024
20:00
Leto s/pod hviezdami: LA GIOIA, hosť: Miroslav Dvorský
05.07.2024 20:00 - Voľné sedenie

Popis podujatia

Pop – operné trio LA GIOIA je synonymom spojenia štýlu operného „belcanta“ a populárnej hudby a je ojedinelým zjavom v Strednej Európe. Originálnym a doteraz nepočutým spôsobom interpretuje skladby svetovej hudobnej scény, dominantne však domáce a české hity. Ich piesne v nápaditých aranžmánoch zasahujú publikum, bez ohľadu na vek, a to priamo do srdca. Trio tvoria: Peter Ševčík/ barytón, Matej Vaník/ tenorMartin Vetrák/ tenor.

 

La Gioia znamená v taliančine radosť a o ňu sa s Vami LA GIOIA prichádza podeliť v rámci svojho unikátneho turné po hradoch a zámkoch pri príležitosti  15 výročia existencie tria, pod názvom „15 ROKOV S VAMI“. Hrad Beckov medzi nimi nemôže chýbať...

 

Na dolnom nádvorí hradu predstaví LA GIOIA prierez toho najlepšieho zo svojej tvorby. To všetko v sprievode sláčikového Simple Lounge Quartet.

 

Koncert robí výnimočným aj fakt, že pozvanie na účinkovanie prijal exkluzívny hudobný hosť - slávny tenorista MIROSLAV DVORSKÝ.

 

 

Koncert sa odohrá za každého počasia (výnimkou je veterná smršť, či prudký lejak). Po odohratí 20 minút predstavenia sa vstupné nevracia.

 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

google maps

Spoznaj s nami Bratislavu a Košice

Bratislava Tourist Board – BTB. logo
Bratislava Tourist Board – BTB.

Uži si jedinečnú hokejovú atmosféru v Bratislave! Chceš vedieť čo môžeš vidieť a zažiť počas majstrovstiev sveta v hlavnom meste Slovenska? Klikni a dozvieš sa všetko dôležité.

Viac »

Visit Košice logo
Visit Košice

Visit Košice je oblastná organizácia cestovného ruchu, ktorej úlohou je promovať mesto Košice ako destináciu vhodnú pre domácich i zahraničných turistov.

Viac »

Bratislava Urban Adventures logo
Bratislava Urban Adventures

Spoznajte Bratislavu inak, prehliadky mesta s miestnymi. Ochutnajte lokálne pivo, jedlo a atmosféru. Zažite pravú Bratislavu s nami

Viac »

logo Škoda
logo IIHF
logo Ticketportal 2019