Detail info

Music a Cafe

Nitra

Sep 2024

Aktuálne vypredané (možnosť zmeny!)

Ľutujeme, miesta na predstavenie predávané cez Ticketportal sú aktuálne vypredané, avšak môže nastať zmena tohto stavu!
14.09.2024 20:00 - VIP
Music a Cafe

Nitra

24.09.2024 20:00 - Normal
Plnofúz

Bratislava

24.09.2024 20:00 - VIP
Plnofúz

Bratislava

KESTA Garden

Martin

KASS Liptovský Mikuláš

Liptovský Mikuláš

Dom kultúry

Nové Zámky

Dom kultúry

Šaľa

Popis podujatia

Pán kolega, čo máš nové?

Stand up comedy show a divadelné predstavenie v jednom?

Je to možné Hans? Áno, je to možné. Veľmajster Jerry a Roman Pomajbo ťa o tom presvedčia v dvojhodinovej epickej show plnej vtipov a činohry.

A to stále nie je všetko Hans. Bravúrne prevedenie stand up comedy výstupov v hraných scénkach naberá celkom nový nádych žánru. Ak objednáte ihneď, dostanete dvoch komikov na javisku naraz v jednotnom čase a priestore. Dialógy a monológy tejto dvojice ťa nenechajú psychicky na poriadku ani jednu minútu.

A to stále nie je všetko, ak objednáš okamžite, dostaneš osvetlenie úplne zadarmo.

Vstup od 15 rokov. ZŤP majú aj s doprovodom vstup zdarma. Napíš nám vopred do správy a my to vybavíme : temnekecy@gmail.com. . Vozičkárov prosíme, aby si nosili vlastné sedenie a slepých, aby si nesadali dopredu.

.

Predaj len formou Hometicket !

Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

picture Pán kolega,čo máš nové?

Na mape

google maps

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Pán kolega,čo máš nové? - 12.09.2024 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Pán kolega,čo máš nové?, ktoré sa malo konať dňa 12.09.2024 o 19:00 hod. v Kino MIER, Modra,, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.

Odporúčané

Spoznaj s nami Bratislavu a Košice

Bratislava Tourist Board – BTB. logo
Bratislava Tourist Board – BTB.

Uži si jedinečnú hokejovú atmosféru v Bratislave! Chceš vedieť čo môžeš vidieť a zažiť počas majstrovstiev sveta v hlavnom meste Slovenska? Klikni a dozvieš sa všetko dôležité.

Visit Košice logo
Visit Košice

Visit Košice je oblastná organizácia cestovného ruchu, ktorej úlohou je promovať mesto Košice ako destináciu vhodnú pre domácich i zahraničných turistov.

Bratislava Urban Adventures logo
Bratislava Urban Adventures

Spoznajte Bratislavu inak, prehliadky mesta s miestnymi. Ochutnajte lokálne pivo, jedlo a atmosféru. Zažite pravú Bratislavu s nami

logo Škoda