Detail info
Close

THE WALL - ROCKOVÁ OPERA

THE WALL - ROCKOVÁ OPERA

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

40. výročie albumu Pink Floyd „The Wall“

THE WALL – rocková opera je novovytvorená udalosť na oslavu 40. výročia albumu Pink Floyd „The Wall“, jedenásteho štúdiového albumu Pink Floyd, z ktorého sa od jeho vydania v roku 1979 predalo viac ako 20 miliónov kópií po celom svete. THE WALL – rocková opera so svetovými baletnými tanečníkmi, živou kapelou a unikátnymi spevákmi na pódiu a rôznymi vizuálnymi efektmi, vytvárajú jedinečný a ohromujúci zážitok z epického albumu „The Wall“. Toto je jedna z úplne nových produkcií, ktorú musíte vidieť!


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Spoznaj s nami Bratislavu a Košice

Bratislava Tourist Board – BTB. logo
Bratislava Tourist Board – BTB.

Uži si jedinečnú hokejovú atmosféru v Bratislave! Chceš vedieť čo môžeš vidieť a zažiť počas majstrovstiev sveta v hlavnom meste Slovenska? Klikni a dozvieš sa všetko dôležité.

Viac »

Visit Košice logo
Visit Košice

Visit Košice je oblastná organizácia cestovného ruchu, ktorej úlohou je promovať mesto Košice ako destináciu vhodnú pre domácich i zahraničných turistov.

Viac »

Bratislava Urban Adventures logo
Bratislava Urban Adventures

Spoznajte Bratislavu inak, prehliadky mesta s miestnymi. Ochutnajte lokálne pivo, jedlo a atmosféru. Zažite pravú Bratislavu s nami

Viac »

logo Škoda
logo IIHF
logo Ticketportal 2019